Pronájem bytu 2+1, Kremnická, Praha 4 - Záběhlice

Kremnická, Praha 4, Záběhlice

2+1, Osobní, konstrukce: Panelová, 53 m2, 3. podlaží, Lodžie, Sklep, stav: Dobrý, lokalita: Klidná část obce

Cena očekávaná klientem
Info v RK

Prodáno za
Info v RK

+ 5 fotky Zobrazit více

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný, světlý a částečně zařízený byt o velikosti 2+1, 53 m2 s lodžií. Jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží v nižší panelové zástavbě a v roce 2016 prošla částečnou rekonstrukcí, příslušenství pronajatého bytu tvoří 2 sklepní kóje v suterénu domu.
Byt je umístěný v klidné části obce s množstvím zeleně, ale s dobrou dostupností do centra, v okolí se nachází škola, školka a další občanská vybavenost.
Byt bude připravený k nastěhování od 1. 6. 2022, při podpisu smlouvy nájemce hradí nájemné na první měsíc vč. poplatků, vratnou kauci ve výši nájemného vč. poplatků a dále provizi pro realitní kancelář ve výši jednoho nájmu. Energie (elektřina a plyn) se převádí přímo na nájemce.
Vzhledem k aktuálnímu extrémnímu zájmu ze strany ukrajinských občanů a souvisejícímu přetížení telefonních linek tímto žádáme všechny vážné zájemce, aby nás kontaktovali formou sms nebo emailu. Ozveme se vám brzy zpět. Bohužel aktuálně není v naší moci přijímat všechny hovory ani volat zpět na všechny zmeškané hovory. Děkujeme za pochopení.
Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte makléřku.